Mieszkańcy osiedla Sucharskiego przywitali lato podczas tradycyjnego sobótkowego ogniska, które odbyło się przy świetlicy Rady Osiedla Sucharskiego.
Spotkanie było okazją do integracji mieszkańców, sąsiedzkich rozmów oraz spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.
Wspólne inicjatywy, takie jak dzisiejsze ognisko umacniają sąsiedzkie relacje i budują poczucie wspólnoty pokazując, że Wejherowo to miasto ludzi aktywnych, życzliwych i zaangażowanych